Ksiega gosci Hanna Banaszak

Dodaj wpis:

Imię:

Komentarz:


Wpisz cztery cyfrą:

 

Swoje wpisy dodali:

Lista wpisów: 149

Imię: Milenka

Data dodania: 2020-02-12

WITAM SERDECZNIE PANI HANIU. NIEDZIELNY KONCERTOWY WIECZÓR W ZIELONEJ GÓRZE BYŁ PEŁEN PIĘKNYCH WRAŻEŃ DZIĘKUJĘ ZA TAK CUDOWNE CHWILE <3.. CHCIAŁBYM BARDZO MOCNO PODZIĘKOWAĆ RÓWNIEŻ ZA PRZEMIŁE CHODŹ KRÓCIUTKIE PO KONCERTOWE SPOTKANIE Z PANIĄ :) POZDRAWIAM SERDECZNIE MILENA

Imię: Joanna

Data dodania: 2020-02-11

Pani Hanno, serdecznie dziękuję za moc wrażeń z Pani koncertu w Zielonej Górze 9.02.2020. W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że na żywo usłyszę utwór "Children of Sanchez"!!! Pozostałe utwory w Pani równie wspaniałym wykonaniu! Zazdroszczę TAKICH muzyków, a na Pianistę bym uważała: hoduje sobie Pani na własnej piersi konkurencję :-) Serdecznie pozdrawiam życząc nadal wspaniałej kondycji i wielu natchnień do dalszej pracy!!! Joanna

Imię: Andrzej

Data dodania: 2020-02-10

Dziękuję za rewelacyjny koncert w sali kryształowej w Żaganiu. Jak zawsze najwyższy poziom. Kto jeszcze tak śpiewa w Polsce. Pozdrawiam P.S. Może kiedyś usłyszę na kocercie "Filozofię małżeńską"?

Imię: Jadwiga

Data dodania: 2020-02-06

BardZo dziĘkuję za spotkanie w żaganiu na imieninach u Doroty w żagańskim pałacu i uświetnieniu UROCZYSTOŚCI PIĘKNYM głoSem.

Imię: Marek

Data dodania: 2020-01-14

Prosze o informację gdzie mozna znaleźć coś o najbliższych pani koncertach. Pozdrawiam
Na tej samej stronie internetowej, pod hasłem AKTUALIZACJE Panie Marku. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moje koncerty.

Imię: RObert

Data dodania: 2019-12-15

magiczny koncert w magicznym miejscu . Zamek w pszczynie i królowa hanna banaszak wraz z zespołem w swoim jazzowym wcieleniu. wspaniała , klimatyczna muzyka z nutką poezji i ku refleksji. dziękuję

Imię: Małgorzata

Data dodania: 2019-12-14

Koncert w sali lustrzanej zamku pszczyńskiego to wydarzenie na najwyższym poziomie. Muzyka na światowym poziomie, najwyższa półka. królowa brytyjska nie może w czymś tak doskonałym uczestniczyć. A szkoda. Bo wszystko co pani banaszak tam zaśpiewała i pokazała - jest doskonałe.

Imię: Przemek

Data dodania: 2019-11-14

Bardzo wielkie dziekuje u uklony w pani strone za wspanialy recital w sosnowcu !!! magia duszy i ciala wspanialy wystep. prosze nas jeszcze odwiedzic. duzo milosci i spokoju, wszystkiego co piekne !!!

Imię: Rmina i tadeusz

Data dodania: 2019-11-09

Dzień Dobry pani haniu. Serdecznie dziękujemy za przyjazd do sosnowca w dniu 08.11.2019 r. z recitalem, który odbył się w sali widowiskowo-koncertowej " Muza " . Jesteśmy zachwyceni pani występem, doborem różnorodnego repertuaru, przepiękną interpretacją piosenek i wierszy. Na szczególną uwagę zasługuje wokaliza w pani wykonaniu. Podziękowania kierujemy również do muzyków za wspaniałe . Był to uroczy, niezapomniany, kameralny wieczór. Życzymy pani i zespołowi muzyków samych sukcesów i sal koncertowych wypełnionych po brzegi. Dziękujemy za autografy i wspólne zdjęcia. Przesyłamy gorące pozdrowienia.

Imię: Henryk

Data dodania: 2019-11-09

Minęło trochę czasu zanim ochłonąłem po koncercie w sosnowcu,...Niezapomniane wrażenia. Dziękuję bardzo !!! dziękuję również za wpis na okładce płyty. Mam dzięki temu miłą pamiątkę. pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i wielu równie udanych występów,... :)

Imię: Magdalena

Data dodania: 2019-11-08

Dziękuję za wspaniały Koncert i wspólne zdjęcie. Jest Pani wielka Artystką. Niepowtarzalny głos i wybitny sposób śpiewania. perfekcyjna dykcja, która daje wielki komfort słuchania i ułatwia przyjmowanie Treści. A przede wszystkim wszystkim artystyczna i poetycka Dusza, Pani osobowość, która nadaje wyjątkowy Sens i PRAWDZIWOŚĆ i porusza serce. Na scenie cała paleta emocji, od radosnej kipiącej energii, poprzez dystans i humor, po głęboki NAMYsł nad Życiem. Jestem zachwycona i zaszczycona, że mogłam uczestniczyć w tym koncercie. Do zobaczenia na następnym, już nie mogę się Doczekać. Mogę Pani słuchać bez końca.

Imię: Justyna i Artur

Data dodania: 2019-10-11

DZIĘKUJEmy za Piękny, wzruszający koncert, za myśli SKŁANIAJĄCE do reflekSji i odwagę w rozmawianiu z publicznością mocnym i celnym językiem poezji. DZIĘKUJĘ Za nueobojętność na sprawy BIEŻĄCE i siłę w trwaniu przy tematach NAJWAŻNIEJSZYCH. Po WCZORAJSZYM koncercie mamy taka refleksje: Pani glos inspiruje do rzeCzy wiElkich.

Imię: Barbara

Data dodania: 2019-10-10

Pani Haniu, dziękuję za dzisiejszy koncert w Wejherowie. To była prawdziwa uczta dla duszy Popłynęły łzy Dziękuję

Imię: Emil

Data dodania: 2019-10-07

Pani Haniu chciałbym bardzo podziękować za wczorajszy koncert w Krakowie i krótkie spotkanie po koncercie. Był to mój pierwszy Pani koncert, ale na pewno nie ostatni. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani dobrej, ciepłej energii płynącej ze Sceny! Słuchanie Pani to wielka przyjemność! Pozdrawiam ciepło. Do zobaczenia na kolejnym KONCERCIE:) :)

Imię: Wojtek

Data dodania: 2019-10-07

Pani Haniu bardzo dziękuję za wczorajszy koncert w Krakowie i wspólne zdjęcie po koncercie:) Bardzo się cieszę, że ciągle jest Pani w świetnej formie wokalnej i każdy koncert jest doskonałą ucztą muzyczną! Mnie poruszyły wczoraj szczególnie dwa utwory: Stoję na tobie ziemio i Children of Sanchez - CHAPEAU BAS!!! Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, na do zobaczenia wkrótce w Krakowie lub gdzieś w Polsce:):)

Imię: Basia

Data dodania: 2019-09-26

Haniu, dziękuję za Twoją ponowną obecność w naszej Małej Rzeczpospolitej Artystycznej, w Bugg/Szwajcaria. Został po koncercie żal, ...że to już... Ty żyjesz w naszych sercach.

Imię: Agnieszka

Data dodania: 2019-09-14

Dzisiejszy koncert Pani w Brugg był najlepszym JAZZOWYm koncertem w moim życiu. Pełen niesamowitych wzruszeń (m. In. Osiecka, Komeda, Kofta, Młynarski) i niesamowity pod względem MUZYCZNYM jak i wirtuozerią wokalną. Absolutna PETARDA! Brak mi Słów z Podziwu! Bardzo Pani Dziękuję!

Imię: Małgorzata Tereszko

Data dodania: 2019-09-04

szanowana Pani! dziękuję za koncert w jarosławiu. uważam panią za najlepszą wokalistkę w polsce! wokalizuje pani z taką lekkością jak "czarnoskórzy" śpiewacy! śpiewa pani niezwykle nastrojowo, lekko, doskonale, fantastycznie... - brak słów... zespół muzyków - oszałamiający... rozmowa z państwem bardzo miła i sympatyczna, życzę wszystkiego dobrego!!!

Imię: Magda

Data dodania: 2019-08-03

Pani HANNO dziękuję za piękny i poruszający recital... Sopot, teatr atelier. Jestem zaskoczona, nie spodziewałem się czegoś tak odmiennego od piosenek, które znam. Coś FANTASTYCZNEGO6 dziękuję za AUTIGRAF:), za krótka rozmowę. Czekam na nową płytę. Serdecznie pozdrawiam. Magda

Imię: Karolina

Data dodania: 2019-07-16

I jeszcze prośba: jak nazywa się wspomniany przeze mnie utwór - jak go nazwałam "to oni", bo te słowa najczęściej się powtarzały, ale nie mogę nigdzie go znaleźć a bardzo chciałabym go posłuchac jeszcze raz.
Pani Karolino ! Utwór, o który Pani pyta nosi tytuł " Oni, nie ty." Jest moją kompozycją, do słów Doroty Czupkiewicz i znajdzie się na najnowszej płycie, nad którą jeszcze pracuję w studiu nagrań i którą wydam na początku przyszłego roku. Pozdrawiam serdecznie Panią i wszystkich, poniższych korespondentów, przesyłających mi tyle serdeczności i motywacji do dalszego działania. Ściskam Was najserdeczniej i zapraszam na moje koncerty. HB

Imię: Karolina

Data dodania: 2019-07-16

Pani Hanno, nadal jestem pod wrażaniem recitalu w pałacu Mortęgi. Niesamowite przeżycie - muzyczne i duchowe. Gdy na koniec usłyszałam "W moim magicznym domu", stojąc i patząc na Panią, to jakby świat nagle sie zatrzymał - była tylko Pani i ja. Ogromne wrażenie wywarły na mnie 2 utwory: "Ludzie giną" i "to oni" (nie jestem pewna tytułu) - skłaniające do refleksji i bardzo poruszające. dziękuję za naszą któtką poranną rozmowę, szkoda, że nie było okazji na dłuższą, bo tak bardzo chciałabym z Panią porozmawiać o życiu, tworzeniu, postrzeganiu świata i wrażliwości artystycznej. Jest Pani dla mnie wzorcem kobiecości i zmyslowości (i pisze to jako heteroseksualna kobieta!) . Uwielbam Panią od dzieciństwa, we wszystko wkłada Pani tyle artyzmu , siły i zaangażowania, że jes Pani nie tyle nietuzinkowa (to oczywiste), ale też zaskakująca, za każdym razem inna, z innym temperamentem. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy. Życzę wszystkiego dobrego. Ps. A n scenie jest Pani niesamowita , energiczna, kojąca, dowcipna, inteligentna i porywająca.

Imię: Mariusz

Data dodania: 2019-06-23

Rymanów - 26 maj - rewelacja ... dziękuję za wspaniały koncert, śpiew, którego nie sposób zapomnieć, muzykę która wciąż gra w uszach, klimat i autografy na płytach ... Polecam ...

Imię: tomasz D.

Data dodania: 2019-05-26

dziękujemy za wspaniały koncert w przybysławicach , jeszcze mamy ciary !!!

Imię: Krzysztof

Data dodania: 2019-05-06

PEWNE MIEJSCA STWORZONE DLA LUDZI KULTURY MAJĄ W SOBIE TAK DUŻY ZASÓB POZYTYWNEJ ENERGII, ŻE ARTYŚCI CZUJĄ SIĘ W TAKIM OTOCZENIU WYJĄTKOWO. WTEDY CZAS NIE MA ZNACZENIA. GDY DŹWIĘKI TWORZĄ PROFESJONALIŚCI Z GÓRNEJ PÓŁKI, A REŻYSER MUZYCZNY CZUJE MUZĘ TO EFEKT JEST NIEZAPOMNIANY. pANI hANIU DZIĘKUJEMY ZA WYŚPIEWANY POWIEW WIOSNY NA KONCERCIE W CZĘSTOCHOWIE. kRZYSZTOF

Imię: Andrzej

Data dodania: 2019-05-04

Pani Hanno dziękujemy pięknie z wspaniały, dzisiejszy koncert w częstochowie w sali koncertowej Muzeum monet i medali im.jana pawla ii. prawdziwy artyzm z najwyższej półki muzycznej,znakomicie brzmiący głos,wirtuozeria muzyków to prawdziwa uczta duchowa dla nas słuchaczy.odnajduje się pani znakomicie w różnorodnym repertuarze.duże wrazenie zrobila na mnie m.in.kołysanka krzysztofa komedy z filmu polańskiego "Dziecko rosemary".miło było zamienić z panią kilka słów po koncercie.pozdrawiamy i czekamy na pani kolejny występ w naszym mieście w filharmonii,

Imię: Marcela

Data dodania: 2019-03-09

Cudowny koncert w Pleszewie. Miło było porozmawiać po koncercie i wysłuchać refleksji, podyskutować. ZDROWIA na dalsze lata. Pozdrawiam, M.

Imię: Beata

Data dodania: 2019-01-21

Pani Haniu, pięknie dziękuję za czarujący koncert we wrocławskim radio 20.01.2019r.to cudowne móc Panią usłyszeć na żywo, bo zadna płyta nie oddaje Pani kusztu i cudownego głosu. życzymy pani w nowym roku wszystkiego co najlepsze. już marzymy o kolejnym Pani koncercie. serdeczności beata i leszek z brzegu

Imię: Jarosław

Data dodania: 2019-01-19

Dziękuję Pani Hannie Banaszak za tak cudowne chwile na koncercie w w-wesoŁa. 6.1.19 r. Wielka osobowość, wielka muzykalność, wspaniaŁy głos. W sumie: Klasa!

Imię: Jarek

Data dodania: 2019-01-18

Ostatnie spotkanie w Pile w ramach "Salonu Poezji" zaliczyć należy do nad wyraz udanych. Osoba Hanny Banaszak potrafi zachęcić do pochylenia się nad słowem pisanym (śpiewanym) nawet najbardziej opornych. Bardzo zajmująca rozmowa, elokwentna rozmówczyni, no i ten głos. Muzykalność, dykcja. Przepiękna polszczyzna. Nieprzypadkowy dobór repertuaru. To moje drugie spotkanie z P. Hanią, liczę na kolejne, równie satysfakcjonujące :)

Imię: Joanna

Data dodania: 2018-12-09

SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA PANI WRAZ Z ZESPOLEM ZA FANTASTYCZNE I NIEZAPOMNIANE DOZNANIA ARTYSTYCZNE W BRUGG. MAGIA MUZYKI DOSLOWNIE WBILA MNIE W FOTEL I NAJCHETNIEJ ZOSTALABYM W NIM JESZCZE DLUZEJ SCHOWANA W GESIA SKORKE...JUZ WYGLADAM WSTEPNIE OBIECANEGO KONCERTU WRAZ Z WYBITNYM MLODYM PIANISTA ! WSZYSTKIEGO DOBREGO I CIESZE SIE, ZE PANI MAGICZNY GLOS NA PLYCIE Z KOLEDAMI BEDZIE UMILAL NAM SWIATECZNY CZAS. SWIATECZNY

Imię: Basia

Data dodania: 2018-12-08

Haniu, jesteś cudowną artystką Estrady, moją ukochaną pezyjaciółką i wspaniałym człowiekiem. Czy trzeba więceej? Dziękuję ci za niezwykły koncert w Brugg, w Klubie Miłośników zywegi słowa

Imię: Barbara Ahrens - Młynarska

Data dodania: 2018-12-06

Wojciech Młynarski nazwał Ją "młodszą siostrą Elli Fitzgerald", a ja uważam Hannę Banaszak za najwybitniejszą artystkę Polskiej estrady. Klub Miłośników zywego słowa/Szwajcaria/Brugg; Recital 1 grudnia 2018 Haniu! Brak mi słów. Basia.
Basiu Droga ! Było mi w Brugg wspaniale. Dziękuję za wszelkie serdeczności ! Polski Klub Miłośników Żywego Słowa - to Twoje 32-letnie, Wielkie Dzieło, któremu wielu oddalonych od Ojczyzny Polaków sporo zawdzięcza. Przybliżasz im kulturę, do której bez Ciebie mogliby nie mieć tak bliskiego dostępu. Chwała Ci za TO ! Całuję Cię z przyjaźnią i pozdrawiam Publiczność ! HB

Imię: GRazyna

Data dodania: 2018-12-03

Pani Hanno, prosimy o wiecej i dluzej ... prosze o nas w Brugg nie zapominac! Z wyrazami wdziecznosci za wspaniale przezycie artystyczne, ktore bylo wylacznie pani zasluga. brawo dla akompanuijacych muzykow. Prosze o czesciej i wiecej! ZYcze Pani i zespolowi zdrowia i wszelkiej pomyslnosci.

Imię: Katarzyna

Data dodania: 2018-12-02

Ogromnie dziękuję za wczorajszy recital w Brugg w Szwajcarii. Ten wieczór na długo zostanie w pamięci. Dojmujący, przenikliwy i boleśnie piękny, a zarazem przetykany iskierkami humoru. Bardzo bym chciała częściej mieć okazję uczestniczyć w tak wspaniałych przedsięwzięciach. Pozdrowienia dla Pani i dla całego zespołu. Katarzyna

Imię: Anna

Data dodania: 2018-12-02

Pani Hanno dziekuje za wczorajszy koncert. Ta droga, ktora Pani idzie bardzo bardzo mnie poruszyla. swietne wokalizy, wspaniali muzycy i wspolne dobre granie, w ktorym kazdy ma swoja przestrzen, a wszystkich czuje sie razem. Pozdrawiam: AMM

Imię: Marek

Data dodania: 2018-11-12

co się z panią dzieje? dlaczego pani nie śpiewa?
Śpiewam, śpiewam Panie Marku i to bardzo dużo. Proszę zaglądać do AKTUALIZACJI. Niebawem je uzupełnię. Tymczasem pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na którymś z moich koncertów. HB

Imię: Daga

Data dodania: 2018-10-29

28-10-2018 Okęcka sala widowiskowa. To był wspaniały wieczór z Hanną Banaszak. Oczarowała nas wszystkich! Wspaniały głos, niesamowita skromność, urzekający dystans i błyskotliwość. A przy tym magiczny uśmiech :) Dziękuję

Imię: SYLWIA

Data dodania: 2018-10-29

Miałam to szczęście być na pani recitalu, Magiczność tego koncertu zostanie we mnie na długi czas, zapewne do kolejnego spotkania z pani muzyką, dziękuję za wyjątkowe wykonanie, oraz za fortepian pana jacka i jak zawsze perfekcyjne brzmienie instrumentów pana andrzeja.

Imię: andrzej

Data dodania: 2018-09-09

Koncert w "Ranczo Baranówka" cudowny!!! Ciarki po całym ciele od samego początku. pani hania ... cudowna, subtelna, zjawiskowa,przepiękny głos, świetny kontakt z zespołem i publicznością. rosemary's baby i partia trąbi z dzieci sancheza - mistrzostwo świata!!! Dziękujemy za cudowny wieczór.

Imię: Daria

Data dodania: 2018-08-22

Dziękuję za cudowny, pełen energii i uśmiechu magiczny koncert w Teatrze Atelier. Zaczarowała mnie odśpiewana partia trąbki z Dzieci Sancheza – mistrzostwo świata wywołujące dreszcze! Wielkie brawa dla całego zespołu. Czekam na płytę

Imię: Grażyna

Data dodania: 2018-08-21

JA również o spotkaniu w Praniu.czas Panią kocha, pani Haniu! Jazz w Pani wykonaniu to cudowne przeżycie. Zgadzam się Kołysanka przebiła oryginał. gdzie teraz panią spotkam?

Imię: Anna

Data dodania: 2018-08-12

Bardzo dziękuję za cudowny koncert w Leśniczówce pranie. Szkoda, że nie było płyt. W wersji jazzowej jest pani niezrównana a kołysanka komedy zaśpiewana przez panią to energetyzujące przeżycie. wspaniały koncert. uczta dla zmysłów. Bardzo dziękuję

Imię: Maryla

Data dodania: 2018-07-18

ZAWSZE Cudowna muzyka, przepiękne słowa i głos, który NIEBOTYCZNIE WZRUSZA. DZIĘKUJĘ

Imię: anna

Data dodania: 2018-06-10

Pani Haniu - samba przed Rozstaniem - tylko w wykonaniu Pani , tylko Pani wspaniała Dziękuję i Pozdrawiam

Imię: Cezar

Data dodania: 2018-05-07

Łomianki , 7 maja. Magiczny koncert w magicznym miejscu i z mega magiczną hanna banaszak. Chwile które się nie zapomina. Bardzo dziękuję artystce i zespołowi

Imię: Krzysztof

Data dodania: 2018-05-05

Właśnie wróciłem z koncertu pani Hanny banaszak, który odbył się w Zakopanem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo to, co zaprezentowała artystka, było niesamowite. Klasa sama w sobie!!! Cudowny głos, kunszt, wrażliwość, interpretacja tekstów z ogromnym wyczuciem. Pianista, kontrabasista i perkusista - maestria! Serdecznie dziękuję za wspaniały wieczór.

Imię: Jakub

Data dodania: 2018-04-24

Pamiętam Jak w radiowej jedynce leciała pani piosenka "Witaminowa Bossa nova" Po odsłuchaniu jeden z prowadzących skomentował - " No, ja patrząc na panią hanie, to mógłbym zostać nawet jaroszem".

Imię: Ewa

Data dodania: 2018-04-24

Droga pani Hanno, najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. moja starsza córka też obchodzi dzisiaj urodziny. choć mieszkam już od 35 lat w niemczech w kolonii, to miałam okazję być na dwóch pani koncertach w niemczech. niezapomniane przeżycia. mój mąż, który jest grekiem, uwielbia pani piosenki. kiedy przyjedzie pani znowu do kolonii? pozdrawiam serdecznie w swoim i męża imieniu ewa kolokotroni

Imię: Grzegorz

Data dodania: 2018-04-08

od 30 lat kocham panią

Imię: elżbieta i mateusz

Data dodania: 2018-03-20

Droga Pani Hanno, będąc wciąż w niewysłowionym zachwycie po Pani marcowym koncercie w Teatrze Wielkim, pragniemy z całego serca podziękować za ten wspaniały, dwugodzinny recital. Od dawna czekaliśmy na taki występ w Pani i naszym rodzinnym mieście – czujemy ogromną radość oraz wdzięczność, że mogliśmy zobaczyć Panią właśnie na deskach gmachu pod Pegazem, ponieważ miejsce to jak żadne inne licuje z dostojnością Pani repertuaru. Tym większą radością, ale też onieśmieleniem, była możliwość osobistego spotkania z Panią przy wyjściu z Teatru – to jedno z tych spotkań, które szczególnie pielęgnujemy w pamięci. Ufamy, że już niebawem nadarzy się okazja, abyśmy znów mogli rozkoszować się Pani piosenkami na żywo – jest to bowiem artyzm najwyższej próby i dziękujemy za tak wiele pogody ducha. Życzymy dalszej dobrej formy oraz kolejnych wybitnych koncertów Elżbieta i Mateusz

Imię: Ryszard

Data dodania: 2018-03-17

Koncert w łazienkach przecudowny. dla takich zachwytów warto zyć - tylko jak zyc gdy takiej muzyki nie ma ani na yt ani na spotify .

Imię: Andrzej

Data dodania: 2018-03-10

Pani Hanno, Koncert w Wodzisławiu Śląskim to było wydarzenie. warto było przyjechać z Pragi i spełnić sobie marzenie usłyszenia pani. dziękuję za zdjęcie z panią. pozdrawiam.

Imię: Jola

Data dodania: 2018-03-07

TEATR WIELKI w poznaniu 06.03.2018 Fantastyczny koncert, hANNA BANASZAK- klasa sama w sobie, PERFEKCYJNY WOKAL :):)profesjonalny zespół. Prawie dwie godziny cudownej muzyki."hANECZKO JESTEŚ ANIOŁEM

Imię: Rafał

Data dodania: 2018-03-06

PANI HANIU DZIĘKUJĘ ZA DZISIEJSZY KONCERT ,PO RAZ PIERWSZY MIAŁEM OKAZJĘ USŁYSZEĆ PANIĄ NA ŻYWO I STWIERDZAM ŻE BYŁO MAGICZNIE MAŁO TEGO MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE MAM WRAŻENIE JAKBY SIĘ DLA PANI CZAS ZATRZYMAŁ.MYSLE ZE TO NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA WIZYTA NA PANI KONCERCIE.GORĄCO POZDRAWIAM 😊😊😊

Imię: DANUTA

Data dodania: 2018-03-04

Piękny, koncert w którym uczestniczyłam 2 marca 2018 roku w Wodzisławskim Centrum Kultury upewnił mnie, że „jeszcze prawdziwa wokalistyka nie zginęła” a głos ludzki ma nieskończone możliwości. Perfekcyjne wokalizy w Pani wykonaniu i pełne mądrości teksty „mało znanej autorki” sprawiły, że „odpoczęłam w muzyce”. Dziękuję też za piękne piosenki z wcześniejszego okresu Pani twórczości, m.in. za piosenkę „Apetyt na życie” z płyny HANNA BANASZAK wydanej w latach 80-tych, a którą to piosenkę nucę sobie do dzisiaj, gdy „zajdzie” potrzeba. Życzę ciągłej satysfakcji z dzielenia się sobą z innymi. Ukłony dla zespołu i mam nadzieję do usłyszenia.

Imię: Martyna

Data dodania: 2018-03-03

Wczorajszy koncert w Wodzisławskim centrum kultury był cudowny. Pierwszy raz miałam okazję usłyszeć panią na żywo... Wiedziałam, że będzie pięknie, ale to była magia! Łzy szczęścia w oczach, GĘSia skórka na całym CIELE, uśmiech na twarzy i ENERGIA, która trzyma mnie do teraz! Zespół cudowny, pasja, energia, talent. Pan mazurek mnie OCZAROWAŁ :). Pięknie by BYŁO, gdyby mógł pan pokazać naszym dzieciakom z ZPSWR w Wodzisławiu Śląskim swoje zdolności przeniesienia w inny ŚWIAT. Myślę, że byłyby równie zafascynowane jak ja :). Wisieńką na torcie była możliwość zamienienia z panią Hanną dwóch zdań i zrobienie zdjęcia <3 Fantastyczna KOBIETA. Mam nadzieję, że będę miała możliwość SPOTKANIA się znów :)

Imię: roman

Data dodania: 2018-02-23

Długo zwlekałem. Jednak muszę to napisać. Jakiś czas temu Podczas pani występu w gdańskiej filharmoni. Stałem na półpiętrze wpatrzony , zasłuchany jak zahipnotyzowany. Oczarowała mnie pani tego dnia. Co więcej przez niemal cały koncert spoglądała pani na te schody na których byłem tylko ja. Ten koncert był dla mnie wyjątkowy. Dziękuję . oczarowała mnie pani swoim talentem . brawo

Imię: Ewa i mirka

Data dodania: 2018-02-15

Pani Hanno, dziękujemy za wspaniały wieczór w gdańsku - oliwie, który pani stworzyła razem z młodym, zdolnym pianista. za przepiękną muzykę i wyjątkowy głos, mądre i wymowne teksty, ciepłą atmosferę, za pani skromność i osobowość. jako pani wielbicielki od lat jesteśmy pod wielkim wrażeniem. czekamy na nową płytę.

Imię: Mariusz 15 lutego 2018

Data dodania: 2018-02-15

Cudny koncert w GDAŃSKU. DzIeki pani hanno🌷

Imię: Wojtek

Data dodania: 2018-02-08

Podobne wrażenia do tych, wyrażonych przez Agatę. Czy planuje pani w tym roku koncert w praniu?

Imię: Agata

Data dodania: 2018-02-07

luty 2018 - cudowny koncert w kuźni kulturalnej w Wilanowie, pierwszy raz słuchałam pani na żywo i pozostaje mi tylko żałować, że dopiero pierwszy raz! teraz będę "polować" na pani koncerty! rewelacyjny głos, repertuar, osobowość, no i muzycy (pan mazurek - wow!!!).

Imię: Anna i Jacenty

Data dodania: 2018-02-06

Kochana, cudowna, wspaniała pani hanno, wreszcie odwiedziła pani naszą kuźnię kultury w wilanowie i dała najwspanialszy koncert w historii tego miejsca. Nasza opinia jest w pełni wiarygodna, bo uczestniczymy w większości wydarzeń w kuźni kultury. Tak, jak pani zaśpiewała children of sanchez, nawet chris botti nie zagra lepiej na trąbce. Summertime w pani wykonaniu zawsze wzbudza w nas miły dreszcz emocji. Z kolei wołacz jest tak bardzo poruszający, wywołujący burzę refleksji na temat tego, co aktualnie dzieje się w naszej ojczyźnie, że zaraz pragnie się posłuchać ponownie. cały recital w pani wykonaniu oraz wsparciu przez świetnych muzyków przemienił słuchaczy w anioły. chociaż na chwilę ludzie stają się sobie przyjaźni mając kontakt z tak wysokim poziomem śpiewu, muzyki i doskonałej poezji. pewnie zauważyła pani, że słuchacze byli w większości młodzieżą lat 70 i 80 i ta młodzież stale wraca do prawdziwych profesjonalistów, którzy są zawsze gwarancją miłych wzruszeń w czasie występów. Dlatego domagamy się, by jesienią tego roku ponownie odwiedziła pani naszą kuźnię kultury. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dożo zdrowia.

Imię: Ania

Data dodania: 2018-02-05

Cudowny koncert dzisiejszego woeczoru ..PANi Hanka ma tyle kobiecego uroku,poczucia humoru. Ale przede wszystjim nadal najwyższej klady światowy g ł o s...i energetyzujący fajny zespół. Jestem zauroczona! Dziękuję..

Imię: eLŻBIETA I ANDRZEJ

Data dodania: 2018-01-28

Dzisiejszy koncert w opolu w pani wykonaniu to radość dla ucha i duszy. dziękujemy

Imię: Ewa Kwaczała

Data dodania: 2018-01-28

Szanowna Pani Hanno, zaproszenie na Pani recital w opolu był prezentem dla mojej mamy, a Pani została moim prezentem (byłam jako osoba towarzysząca). Koncert był wyśmietiny. Pani forma wokalna, życiowa i poczucie humoru zwalają z nóg. Muzycy pracujący z Panią to mistrzostwo świata. Podziwiam , pozdrawiam i dziękuję.

Imię: Dorota

Data dodania: 2018-01-28

Byłam pod ogromnym wrażeniem Pani krystalicznego głosu na DZISIEJSZYM koncercie W filharmonii opolskiej. Wzruszyła mnie pani do łez głębokimi tekstami i niezwykle PROFESJONALną oprawą MUZYCZNĄ.Dziękuję

Imię: Małgorzata

Data dodania: 2018-01-28

Właśnie wróciłam z Pani koncertu w filharmonii Opolskiej. Jestem zachwycona. Kocham Panią . Cudownie, że tak pięknie Pani dla nas śpiewa. To była wspaniała duchowa uczta . Dziękuję..

Imię: Malwina Wilczyńska-Dziubek

Data dodania: 2018-01-13

Dziękuję Pięknie za koncert kolęd( i nie tylko) w Tomaszowie Mazowieckim. W środku tygodnia, po całym dniu pracy - cudowne oderwanie od codzienności!!! minęła mi chandra i zimowa ospałość!! Dziękuję...

Imię: Marek Oksza-Klossi

Data dodania: 2018-01-06

Pani Hanno , od lat 70-tych jestem wielbicielem pani talentu, kultury i stylu. Cóż to nie są czasy dla prawdziwych artystów. Jak to dobrze że pani jest.

Imię: Elżbieta i krzysztof

Data dodania: 2017-12-29

29.XII.2017 w muzycznej owczarni (jaworki ) wysłuchaliśmy Pani koncertu i zachwyciliśmy się kolejny raz... Pani piosenki towarzyszą nam od początku naszej miłości-dZiekujemy' !!!

Imię: Robert Jan Hipp

Data dodania: 2017-12-20

Byliśmy dzisiaj 20/12/2017 na Pani koncercie w Teatrze 6 piętro w Warszawie - prawdziwa uczta muzyczna i duchowa.Dziękujemy :)

Imię: Agnieszka

Data dodania: 2017-12-08

Dziękuję za przecudny recital, za mądre teksty, w których ważne jest absolutnie każde słowo, za cudowny głos, przykuwający uwagę od początku do końca. Przeniesiona zostałam na wyższy poziom kultury i tu decyduję się pozostać. Pozdrawiam serdecznie

Imię: małgorzata

Data dodania: 2017-12-04

Pięknie dziękuję za chwile wzruszenia, magiczny, pełen doskonałej muzyki wieczór oraz cudownie ciepłą atmosferę podczas koncertu w Ośrodku Kultury w rudnikach. Tworzy Pani z zespołem doskonałą, idealnie zgraną całość :) Można Was słuchać bez końca:) Jeszcze raz dziękuję :) dziękuję:) dziękuję:) Pozdrawiam - zachwycona Małgosia

Imię: Irena

Data dodania: 2017-12-03

Wczoraj byłam na koncercie p. Hanny w Rudnikach. Jestem pod wrażeniem talentu, skromności i klasy p. Hanny! Wiele gwiazd mogłoby się uczyć tego od Pani! Pozdrawiam - Irena

Imię: Ilona

Data dodania: 2017-12-01

Zachwycić się pięknem i zadziwić życiem.  Pani Haniu, ja i mój mąż jubilat, mieliśmy zaszczyt spędzić niezapomniane chwile na Pani Koncercie w Kutnie. Mąż jako główny wielbiciel Pani talentu, długo jeszcze nie mógł ukryć wzruszenia i nostalgii. Ja zaś natychmiast po powrocie do domu przeczytałam wiersz Nienawiść W. Szymborskiej- bardzo oddaje klimat współczesnej, aktualnej, dzisiejszej Polski. Zupełnie inaczej, niż przed wieloma latami, gdzie różne społeczności, ba narodowości, umieli ze sobą współżyć i tworzyć jeden naród….piękny wiersz, zresztą jak wszystko Szymborskiej. Zachwycić się Pani talentem nie jest trudno, ale mnie porwała również Pani osobowość, zupełnie szczera, wrażliwa, jak rosa o poranku, piękna ona i piękna Pani. I pomimo, iż Pani utwory są skomplikowane, złożone, czasami wstrząsające, to jednak pozwalają dojść do prostoty życia, do sensu i pozwalają, a właściwie zmuszają do zastanowienia się nad wszystkim. To dobrze jest czasem pomyśleć i przenieść się w zupełnie inny wymiar rzeczywistości. Pani Haniu, dziękuję Pani za te wszystkie fantastyczne, absolutnie nieziemskie interpretacje. Jeśli coś miało by zostać po naszej ludzkości, czym byśmy chcieli się pochwalić innej cywilizacji, to musiałoby być Pani zdjęcie i Pani utwory, no może jeszcze bym zostawiła obrazy Leonarda da Vinci i filmy Kieślowskiego. Z wyrazami ogromnego szacunku i zachwytu Ilona i Zbych

Imię: Elzbieta

Data dodania: 2017-10-24

Podpisuję się tu oczywiście pod wszystkimi słowami o geniuszu wokalnym P. Hanny! Mielismy szczęście spotkać się po koncercie w Piotrkowie w H.Best Western i... spędzić cudowny czas w towarzystwie Muzyków .dzięki i Pozdrawiamy-Ela,Gosia,Andrzej I Piotr. Do zobaczenia!

Imię: Sławomir

Data dodania: 2017-10-23

Dziękuję Bardzo za wspaniały koncert w Piotrkowie trybunalskim.

Imię: Paweł

Data dodania: 2017-10-21

Pani hanno - pani muzyka towarzyszy mi przez całe życie. Mam 36 lat i dzięki pani zrozumiałem emocjonalną stronę jazzu. Dzisiejszy koncert w piotrkowie trybunalskim był spełnieniem moich muzycznych marzeń - dziękuję za każde słowo i każdą nutę.

Imię: Bogusia

Data dodania: 2017-10-12

A ja słucham Pani tylko w radiu w pracy , nie byłam nigdy na pani koncercie ale i tak w ciężkich chwilach żyję pani "pogodą ducha"... Ma pani nieprzemijająca urodę, pzdr.

Imię: Tomasz

Data dodania: 2017-10-12

Dziękuję za mile spędzony czas w Pani towarzystwie w dniu moich urodzin w Rucianem-Nidzie 11-10-2017r.

Imię: Kasiarek

Data dodania: 2017-09-24

Dziękujemy za cudowny koncert w kędzierzynie. dużo zdrówka pozdrawiamy

Imię: Piotr

Data dodania: 2017-09-24

Koncert w Kędzierzynie-Koźlu dostarczył wielu dobrych emocji. Prawie dwie godziny muzyki minęło błyskawicznie. Jesteśmy jak dojrzałe wino, im dalej tym lepiej. Mało jest wykonawców, którym zależy aby każde słowo zostało przez odbiorcę zrozumiałe. Tak trzymać Pani Haniu.

Imię: Dorota

Data dodania: 2017-09-24

koncert na love polish jazz festival fenomenalny ! wspaniały głos pani hanny w ciekawym, zróżnicowanym repertuarze to prawdziwa uczta dla nas słuchaczy. "kołysanka" komedy, "dzieci Sancheza" w wykonaniu pani hanny to perły ! dziękuję za wspaniały koncert !

Imię: bo

Data dodania: 2017-09-23

jest Pani coraz wspanialsza! dzięki za koncert w love polish jazz festival. prawdziwa uczta i mądre przesłanie

Imię: Ania

Data dodania: 2017-09-20

Koncert w muzycznej owczarni w ubiegły piątek był fantastyczny. świetnie dobrany repertuar, świetni muzycy, pani cudowny głos i pani - dowcipna, spokojna, niezmiennie piękna. A partia trąbki chucka mangione z muzyki do filmu dzieci sancheza w pani wykonaniu - nie do opisania. tego trzeba posłuchać. Dziękuję za cudowny wieczór

Imię: Ewa

Data dodania: 2017-09-20

Koncert w jaworkach - rewelacja!!!! niesamowite przeżycie! pani głos pozwolił nam się przenieść w zupełnie inny -dobry , piękny i mądry - świat. Dziękujemy!!!!

Imię: Barbara

Data dodania: 2017-09-17

kONCERT W JAWORKACH BYŁ MISTRZOSTWEM ŚWIATA

Imię: alicja

Data dodania: 2017-08-26

Bardzo dziękuję za wspaniały koncert w teatrze Atelier w sopocie,właściwie widowisko poetycko muzyczne. głos piosenkarki pozwala unosić się gdzieś w przestrzeń , cudowne przeżycie, dziękuję

Imię: tomek

Data dodania: 2017-08-14

Koncert w Andrychowie niesamowity:-) Bardzo dziękuję za cudowny wieczór ze wspaniałą muzyką...i autograf:-) pozdrawiam serdecznie

Imię: Ewa

Data dodania: 2017-08-12

Pierwszy raz słuchałam PANI NA ŻYWO W aNDRYCHOWIE I wZRUSZYŁAM SIĘ BARDZO SŁUCHAJĄC uTWORÓW W pANI WYKONANIU. dZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SAMYCH szczęśliwych dni.

Imię: Andrzej

Data dodania: 2017-07-07

30 lat potrzeba mi było aby w pełni dojrzeć do pani muzyki. Pozdrawiam z szacunkiem

Imię: Maria

Data dodania: 2017-07-03

Zagrała Pani dziś w Piwnicy cudowny Koncert, niezmiernie różnorodny. To był Niezwykły wieczór Wszystkiego co najlepsze życzę

Imię: Piotr

Data dodania: 2017-07-01

Jestem zauroczony dzisiejszym koncertem w sokolnikach. Dziękuję. 01.07.2017r

Imię: CÓRKA hANI

Data dodania: 2017-07-01

dziękuję za piękne chwile na koncercie w sokolnikach i pozytywne emocje wlane w serce Pani imienniczki a mojej mamy. to jest to czego potrzebowała przed czekającą ja trudną operacją. tak niewiele czasem potrzeba a można wiele osiągnąć. miło patrzeć jak "wylewa się" z niej dziecięca radość, ten koncert był dla niej ważnym przeżyciem. ps. autografem, pochwaliła się już połowie rodziny i drugiej córce - Agacie ;) pozdrawiam serdecznie.

Imię: bożena

Data dodania: 2017-05-26

Pani Hanno dziękuję za piękny koncert w chorzowie. Pani śpiew, muzycy i doskonały repertuar klasa

Imię: jacek

Data dodania: 2017-04-24

Pani Haniu! Przede wszystkim staropolskie "Sto lat!" z okazji Urodzin. Dużo zdrowia, radości, wielu kolejnych pięknych piosenek oraz koncertów. Pragnę podziękować za niezwykły występ Pani w oławskim Centrum Sztuki 10 grudnia 2016 roku. Pani urok, głos i zapowiedzi kolęd, standardów jazzowych i autorskich utworów pozostają nieustannie w pamięci :-). Jak i możliwość rozmowy z Panią po koncercie, podarowana płyta z kolędami oraz możliwość wspólnych zdjęć z Panią dopełniły całości tego pamiętnego grudniowego wieczoru. Z wdzięczną pamięcią - Danuta i Jacek tyc. Pozdrawiamy!

Imię: Daniel

Data dodania: 2017-04-18

Pani Hanno Banaszak, uwielbiam Pani głos i ekspresje, z jakimi Pani wykonuje cudowne utwory. Zawsze mi przykro, że nie mogę wsłuchiwać się w Panią w większym wymiarze. Trochę rozrzucone są Pani utwory po rożnych płytach kompilacyjnych, jak „Prawie całość” (tylko trzy utwory) albo „Piosenki Jeszcze Starszych Panów (jedynie pięć), choć obie fenomenalne. Jest jeszcze „Złota kolekcja”, ale też za mało. Niektórych niepodobna odnaleźć na żadnym nośniku. Czekam zatem niecierpliwie nowej płyty, szczególnie po usłyszeniu jakiś czas temu „Wołacza”, ale i może zbioru wcześniejszych dokonań artystycznych. Żal mi po wielokroć, że urodziłem się za późno. Dziękuję. /Mała prośba/ Jest taki tekst Pana Wojciecha Młynarskiego z muzyką Pana Jerzego Wasowskiego – „Mam złe lata i dobre dni”. Ponoć kiedyś Pani już go wykonywała i myślę, że warto byłoby go przypomnieć.

Imię: Stefan

Data dodania: 2017-03-19

dzięki za wspaniały koncert w FILHARMONII łódzkiej 19.03.2017. dzięki ZA WSPANIAŁE, ALE TAKŻE DYSKRETNE UCZCZENIE PAMIĘCI O Wojtku Młynarskim(BYŁEM NA PREMIERZE JEGO programu W Czarnym kocie - Victoria 1976

Imię: Leszek

Data dodania: 2017-03-19

Dziękuję za niezwykły koncert! Tak wspaniale jest być uczestnikiem takiego wydarzenia... Już tęsknię za Pani następną wizytą w Łodzi.

Imię: Leonidas Kokkinopoulos

Data dodania: 2017-03-18

Pani Hanno, tekst wołacza rzucił mnie na plecy, jest genialny, szkoda tylko, że niestety do bólu prawdziwy. kiedys uslyszałem opinię o muzyce pink floyd, że nie ma w niej żadnej zbędnej nuty, przepraszam za to porównanie, ale po wysłuchaniu pani piosenki to samo pomyslałem o jej tekscie. ślę wyrazy najgłębszego szacunku

Imię: elmad

Data dodania: 2017-03-17

Piosenka wzruszyła nas do żywego. A temu wzruszeniu towarzyszy ból jeszcze żywszy. Żadna analiza socjologiczna nie ujmuje lepiej dzisiejszej polskiej rzeczywistości. Kłaniamy się nisko. Elena i Mitko

Imię: Kasia

Data dodania: 2017-03-10

WoŁACZ! Jest tak aktualny, że aż boje SIĘ czy długo BĘDZIEMY mogli go słuchać na antenie trójki.... słowa tak jak napisał Marek NIEDŹWIECKI wbijają w fotel..DZIĘKUJĘ pani Hanno !!!

Imię: krzy

Data dodania: 2017-03-10

wołacz! Najpiękniejsza polska piosenka ostatnich lat...

Imię: Waldek

Data dodania: 2017-03-10

pANI haniu, dziękuję bardzo za "Wołacz". Piękne, prawdziwe, wstrząsające.... Nagrałem sobie fragment w Trójce- nie zdążyłem więcej. Gdzie można posłuchać ......
Pytacie mnie Państwo, gdzie można posłuchać WOŁACZA. Tutaj, na mojej oficjalnej stronie. Proszę się tylko nieco po niej rozejrzeć, a na pewno pieśń znajdziecie. Dziękuję za miłe słowa i bardzo serdecznie Was pozdrawiam ! HB

Imię: Mirosława

Data dodania: 2017-03-10

Tekst WOłACZA przerażający, ALE NIESTETY PRAWDZIWY

Imię: Magdalena

Data dodania: 2017-03-03

Pani Hanno, dziękuję za "Wołacz"...

Imię: Magdalena

Data dodania: 2017-03-03

Inspirująca przestrzeń bogata kreatywnością autorki. Trafiłam tu dzięki wielkiemu wrażeniu, jakie wywarła na mnie prezentowana na antenie radiowej trójki, dosłownie przed piętnastoma minutami, piosenka "wołacz". Chapeau bas!

Imię: Bogna

Data dodania: 2017-03-03

Dziś (przed chwilą)usłyszałam piękną,mądrą i b.aktualną nową piosenkę.Niestety nie znam tytułu ani autora tekstu.chciałabym znów ją uslyszeć.gdzień mogę? Pozdrawiam serdecznie.

Imię: Maciej

Data dodania: 2017-02-24

dziś usłyszałem w "trójce" pani utwór o ojczyźnie. coś wspaniałego. tylko czy oni ZROZUMIEJĄ JEGO PRZESŁANIE i się OPAMIĘTAJĄ ..raczej w to wątpię. dziękuję

Imię: ALICJA GLIWICE

Data dodania: 2017-02-16

dZIĘKUJĘ, ZA tRUDNY I REFLEKSYJNY KONCERT ''ZANIM BEDZIESZ U BRZEGU'' . BARDZO SIĘ CIESZĘ BO SPĘDZIŁAM WSPANIAŁY WIECZÓR. NIEZALEŻNIE OD REPERTUARU NIEZMIENNIE OD LAT PORYWA MNIE PANI NIESAMOWICIE PIĘKNYM GŁOSEM I INTERESUJĄCYMI INTERPRETACJAMI. dzisiaj DODATKOWO dZIĘKUJĘ ZA CHWILĘ ROZMOWY I AUTOGRAFY

Imię: Alina

Data dodania: 2017-01-12

Pani Haniu, oby pani inteligencja i kultura słowa miała przełożenie na niektórych panów w sejmie. Powinni uczyć się od pani. Poza tym pięknie pani śpiewa i życzę wiele pogody ducha.

Imię: Karol

Data dodania: 2017-01-01

Wczoraj uczestniczyłem w muzycznej uczcie sylwestrowej w Tychach. Brawisimo! Niespotykana kultura słowa ,urzekający głos,wirtuozeria muzyczna. Prawdziwy lek na współczesnych chałturników!

Imię: Kazimierczak@gmail.com

Data dodania: 2016-12-30

Szanowna Pani, dziękuję raz jeszcze za niezwykły koncert na szóstym piętrze. Oprócz wszystkiego, co miałem okazję powiedzieć osobiście, podobało mi się, że uniknęła Pani "oczywistości"- powierzając wykonanie dwóch bardzo znanych przebojów znakomitemu pianiście (Pogoda ducha) oraz publiczności (W moim magicznym domku)- a poświęcając gros swej energii na znakomite utwory aktorskie i poszukiwania jazzowo- instrumentalne (jeszcze raz brawo za Dzieci Sancheza!). W uznaniu dla Pani pracy słowem także w interludiach, oraz zgodnie z obietnicą- załączam link do próbki głosu najlepszego moim zdaniem lektora anglojęzycznego, Franka Mullera: https://m.youtube.com/watch?v=qdkx7NbElXM Z poważaniem, Piotr Kazimierczak

Imię: Marta

Data dodania: 2016-12-29

Wróciłam z koncertu wypełniona dobrą , kojącą energią. Jak mi tego brakowało! Spotkanie z panią i z pani sztuką to balsam na serce i duszę / mocno ostatnimi czasy rozedrgane /. Bardzo pani dziękuję!

Imię: Magda

Data dodania: 2016-12-12

Wczoraj byłam z mężem na pani koncercie w młynie jacka w wadowicach i dalej jesteśmy w stanie euforii. Jest pani niezwykła i zaczarowała pani wszystkich bez względu na płeć. PANI GŁOS JEST JAK ZAWSZE CUDOWNY I NIEZWYKŁY, MA PANI OGROMNĄ CHARYZMĘ I WRAZ Z REWELACYJNYMI MUZYKAMI STWORZYŁA PANI NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ. to był magiczne. JEST PANI UOSOBIENIEM PIĘKNA.

Imię: Andrzej

Data dodania: 2016-12-10

Pani Haniu. uwielbiam Pani spiew. byłem na spotkaniu z panią w kalinowym sercu kilka tygodni temu i czekam na kolejny przyjazd z koncertem koled. o ile pamietam, to chyba na poczatku stycznia znowu bąedzie pani w stolicy. ogromnie sie ciesze. nastepnym razem przyjde z moja dziewczyna. pozdrawiam pania i zycze wszystkiego najlepszego na swieta i nowy rok.

Imię: ZOFIA

Data dodania: 2016-12-08

dROGA pANI hANNO! bYŁAM NA PANI KOCERCIE JUŻ KOLEJNY RAZ I NIEZMIENNIE JESTEM ZACHWYCONA! gŁOSEM ATMOSFERĄ, KTÓRĄ pANI TWORZY MISTERNIE DOBIERAJĄC PIOSENKI I ZNAKOMITĄ INTERPRETACJĄ. sŁUCHAM CZASEM MŁODYCH PIOSENKARZY I CO Z TEGO, ŻE GŁOS DOBRY, JAK PO WYSŁUCHANIU PIOSENKI NIC NIE CZUJĘ! dZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁE DOZNANIA, WZRUSZENIA I ZNAKOMITY NASTRÓJ PO KONCERCIE W DRODZE DO DOMU! POZDRAWIAM pANIĄ SERDECZNIE I ŻYCZĘ ODDANEJ PANI TWÓRCZOŚCI, ZASŁUCHANEJ PUBLICZNOŚCI!

Imię: Renata

Data dodania: 2011-02-23

pani hanno - od wczoraj jestem szczesliwa posiadaczką tomiku pani wierszy (spotkanie w szczecinie). proszę mi wybaczyc, ale nie bedzie on ozdoą centralnej pólki w domu ... towarzyszyc bedzie mi na codzień :-) jego miejsce zatem pod reka - w torebce:-). Natomiast przegladanie pani strony jest piekna przygodą, pelna niespodzianek, zachwycajaca,pełna radośi i wzruszeń.... odzwierciedla ssubtelnośc, bogactwo pani osobowosci ... dziekuję i pozdrawiam serdecznie!

Imię: Tomasz

Data dodania: 2011-02-14

Ma Pani głos pełen słodyczy i można Panią słuchać bez końca..Pani piosenki,pełne liryzmu i ciepła są dla mnie balsamem..I do tego jest Pani jeszcze fizycznym pięknem..Nikogo tak subtelnego nie widziałem jeszcze przed mikrofonem..Róża i Skowronek..Tomasz

Imię: Antonina

Data dodania: 2011-02-13

Droga Pani Hanno- ośmielam się nazwać panią Droga,ponieważ jestem właśnie pod ogromnym wrażeniem po dzisiejszym koncercie. Powiem krótko - pani Głos i utwory to po prostu mistrzostwo świata. Nic dodać nic ując.Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo szczęścia i samych miłych chwil oraz żeby jak najdłużej mogła nas pani wzruszać swoimi utworami

Imię: ANDRÉ ZACHCZYNSKI

Data dodania: 2011-01-31

jest pani znakomita piosenkarka i artystka

Imię: ewa

Data dodania: 2011-01-30

Witam. właśnie wróciłam z koncertu w krakowskiej filharmonii. śpiewa pani pięknie, z nienaganną dykcją, a wokalizy to po prostu mistrzostwo świata. Gdyby jeszcze akustyk wiedział, że bardzo głośno to nie znaczy bardzo dobrze. ale pomimo akustyka było warto!

Imię: Jola

Data dodania: 2011-01-30

Jestem pod wrażebiem pani koncertu w Filharmonii w krakowie Serdecznie pozdrawiam

Imię: Jacek

Data dodania: 2011-01-21

BRAKUJE MI PANI GŁOSU, NIEPOWTARZALNEJ URODY, JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU KLIMATU, KTÓRY PANIĄ OTACZA. BRAKUJE PANI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ!!! wSZĘDZIE PUSZCZAJĄ OKROPNĄ MUZYKĘ! POZDRAWIAM PANIĄ BARDZO SERDECZNIE. JACEK

Imię: Kasia

Data dodania: 2011-01-18

Jest Pani zjawiskowa tylko kiedy będzie można Panią zobaczyć w Warszawie ? pozdrawiam

Imię: Gosia

Data dodania: 2011-01-15

pani Haniu,właśnie wróciłam z pani koncertu w Świętochłowicach,serdecznie dziękuję za tą ucztę duchowa,ZA PIĘKNE TEKSTY.ACH!!!!!BYŁO PIĘKNIE,DZIĘKUJĘ

Imię: Jacek

Data dodania: 2011-01-09

Pani Hanno Autorski program Koncertu w Muzycznej Owczarni w dniu 8 stycznia wytworzył u mnie atmosferę oczekiwania na Pani wspólny koncert z Chuckiem Mangione. życzę Pani realizacji tego projektu; gdyż będzie to wydarzenie, które swoją mocą uruchomi najpiękniejsze doznania emocjonalne.

Imię: mariusz

Data dodania: 2010-12-01

istota kobiecości to pani drugia imię ...

Imię: katarzyna

Data dodania: 2010-11-12

Pani Hanna jest obdarzona cudownym, charyzmatycznym głosem. Ja i moja mama zawsze byłyśmy wielbicielkami pani hanny. Szkoda tylko, że tak mało panią widzimy w telewizji.Pozdrawiam serdecznie i zyczę dalszych sukcesów.

Imię: Jan

Data dodania: 2010-11-11

''Nienawiść'' obecna jest na liście przebojów portalu dla Polaków w Belgii i w Holandii. zapraszam na strony e-migrant.eu

Imię: JOLANTA

Data dodania: 2010-11-07

tak bardzo chciałabym być na koncercie pani hanny, nie wiem gdzie i koncertuje. Proszę o jakas informacjęe

Imię: Karolina ; )

Data dodania: 2010-10-30

Pragnę podzIĘKOWAĆ ZA wczorajszy (29.10.2010)wspaniały koncert w Muzeum Miasta Łodzi :) . Było fantastycznie !! Zapraszam częściej do Łodzi pozdrawiam Gorąco, zapalona fotografka (l. 15) z Łodzi :) - Karola .

Imię: used furniture

Data dodania: 2010-10-11

bYLEM NA pANI kONCERCIE W fILHARMONII oPOLSKIEJ - NIESAMOWITE PRZEZYCIE!

Imię: Jacek

Data dodania: 2010-10-08

Kobieta anioł o boskim głosie.Boże jak pani śpiewa.Odkrywam na nowo pani piosenki po wielu latach.Teraz nie mogę przestać słuchać pogody ducha i idzie na okrągło,ale i teledysk "zawiera treść" :) od której trudno oderwać wzrok.Pozdrawiam i życzę samych dobrych i szczęśliwych dni i dziękuję za dane mi chwile niezwykłe.

Imię: Natalia

Data dodania: 2010-08-25

Witam serdecznie! Z tej strony Natalia - rytmiczna osoba z pierwszego rzędu sopockiego Atelier. Tak jak obiecałam piszę w sprawie wrażeń pokoncertowych (liczba mnoga bo recital w Teatrze Atelier to raz a dvd to dwa, trzy, cztery a nawet pięć). Faktycznie to wydanie dvd to taki przegląd dorobku artystycznego jakże miłego dla ucha i oka. Niesamowite jak swobodnie Pani się porusza w tak różnym repertuarze. Mam wrażenie, że nie ma u Pani ani jednego bezmyślnie wyśpiewanego słowa, a każda opowiadana przez Panią historia dzieje się w Pani. Jest Pani w niej zanurzona i nie wiem jak innych ale mnie absolutnie porywa Pani wraz z sobą. To wielki dar - posiadać umiejętność takiego swoistego zespolenia się z piosenką (tekstem, muzyką, opowiadaną historią)- a zarazem chyba przekleństwo, bo to niezwykle trudne przeżyć tyle niejednokrotnie trudnych emocji w czasie jednego wieczoru!!! Jak Pani to robi??? Dvd bardzo cenne z wielu powodów: 1. Umiłowanie moje do genialnego duetu Panów Wasowskiego i Przybory 2. Bliska memu sercu poezja Jonasza Kofty 3. Coraz żadziej spotykana uroda intelektualna Pana Andrzeja Poniedzielskiego 4. Perełki muzyczne z "Koncertu...jakiego nie było" 5. I nade wszystko Pani cudny głos i jego niejednokrotnie zaskakujące możliwości!!! Chciałam podziękować jeszcze raz za cudowny koncert. Widać, że także Wam - Pani i muzykom sprawia to ogromną radość co przekłada się na atmosferę i energię! Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy w scenerii conajmniej koncertowej (tzn. ja raczej na widowni będę sobie pstrykała i wystukiwała rytm) Pozdrawiam gorąco! Rytmiczna Natalia

Imię: ania

Data dodania: 2010-08-17

Pani Hanno ...piosenka ,,romeo" powaliła mnie na kolana...

Imię: sTANLEY

Data dodania: 2010-07-19

bYLEM NA pANI kONCERCIE W fILHARMONII oPOLSKIEJ - NIESAMOWITE PRZEZYCIE!

Imię: Piotr

Data dodania: 2010-07-12

Jest Pani wspaniała!!!!!Mam nadzieję,że będę miał przyjemność usłyszeć Panią na żywo.Jesienny pan ze Szkocji

Imię: Marek Lipiński

Data dodania: 2010-07-04

Pani Haniu była pani muzą dla mojego ojca i teraz dla mnie. dlaczego tak mało o pani słychać? Barkuje mi pani ciepłego kobiecego głosu. pozdrawiam marek

Imię: kreeska

Data dodania: 2010-06-28

Wczoraj byłam na Pani koncercie w polanicy, a dziś jeszcze nie mogę opanować zachwytu i wdzięczności za tak pięknie i szczerze wykonanie. Bardzo dziękuję i życzę dużo radości !

Imię: Alicja

Data dodania: 2010-05-25

Pani Hanno miałam okazję byc wczoraj na Pani koncercie . Nadal jestem pod wrażeniem całości, poczucia humoru całej grupy, muzyki wpadającej w serce i duszę. Dziękuję za te odrobine wzruszenia i piekny wieczór przy muzyce !

Imię: MARTA

Data dodania: 2010-05-20

Pomimo mojego młodego wieku (22 lata) bardzo cenię pani twórczość. Jest pani bardzo uzdolnioną osobą - pisze pani wspaniałe i poruszające wiersze oraz muzykę, która zawiera tyle wspaniałych uczuć i emocji. Wyjątkowym brzmieniem utworów poruszyła pani moje serce i często towarzyszą mi one w codziennym życiu. pozdrawiam gorąco marta

Imię: Magda

Data dodania: 2010-04-22

pANI hANNO, CIESZĘ SIĘ OGROMNIE ZE MA PANI WRESZCIE SWOJA STRONE, MAM NADZIEJĘ ŻE W KONCU NIE PRZEGAPIĘ INFORMACJI O KONCERTACH I UDA MI SIE WYBRAC NA PANI KONCERT - NIESTETY W MOIM MIESCIE ZAPEWNE NIE MAM SZANS ALE JSTEM SKLONNA RUSZYC SIĘ - SPRZYJA TMU MOJA NOWA SYTUACJA TZN PRZEJSCIE NA EMERYTURE - PODZIWIAM PANIA CHYBA OD POCZĄTKU PANI DROGI ARTYSTYCZNEJ( MAM 57 LAT)- DOKONYWANE PRZEZ PANIĄ WYBORY ARTYSTYCZNE ( GENIALNE SŁOWA I MUZYKA) I SPOSOB INTERPRETACJI TO DLA MNIE PERFEKCJA. mOI ZNAJOMI W NIEMCZECH, AMERYCE , HOLANDII (ZARÓWNO PARTNERZY ZAWODOWI JAK I PRZYJACIELE) BYLI WIELOKROTNIE OBDAROWYWANI PANI PŁYTAMI I ZAWSZE KOMENTARZE BYŁY ENTUZJASTYCZNE - CZESTO BYŁAM PROSZONA O PRZEKAZANIE TREŚCI ( NIESTY NIE POTRAIĘ ODDAĆ DUCHA MOGĘ TYLKO NIUDOLNIE POSTARAC SIĘ DAC OGOLNE WRAZENIE ALE ZAWSZE JEST DALEKIE OD ORYGINAŁU) . SLUCHAM PANI PIOSENEK GDY JEST MI ZLE A TAKZE DY JESTEM SZCZESLIWA-DZIEKUJE PANI ZA TO. SZKODA E NIE MOGE POJECHAC NA NAJBLIZSZYKONCERT DO WROCŁAWIA ALE WIERZĘ ZE NEBAWEM ZOSTANĄ PODANE TERMINY INNYCH PANI KONCERTOW. SERDECZNIE POZDRAWIM MAGDA

Imię: Anna

Data dodania: 2010-04-09

Pani Haniu Pani muzyka sprawia, że moje dni są piękniejsze i przepełnione magią. Dziekuję za panią wszelkim dobrym duszkom:]

Imię: Mikołaj

Data dodania: 2010-03-23

Droga Pani Hanno! Przyznam się może od razu, żeby potem, nie było nieporozumień. Mam niecałe 16 lat. Uwielbiam Pani muzykę od około 4 wiosen. Dziękuję w tym miejscu szufladzie moich rodziców, w której to znalazłem płytę z Pani piosenkami. Powiem Pani tak. Pani piosenki miały ogromny wpływ na moje życie szkolne jak i osobiste. Oczywiście z rewelacyjnym skutkiem. Piosenki wpłynęły na moją wrażliwość na piękno jak i wrażliwość kobiecą, jak również na mój rozwój artystyczny. Pierwszą piosenką jaką usłyszałem w Pani wykonaniu była „Samba przed rozstaniem”. Chcę Pani podziękować w szczególności za ten utwór. Pani głos wywołał u mnie prawdziwe i szczere wzruszenie. Dziękuję Pani z całego serca i żyję z nadzieją iż będzie mi kiedyś dane poznać Panią, lub chociaż ujrzeć na koncercie.

Imię: ADAM

Data dodania: 2010-03-16

Droga Pani Hanno! Cieszę się,że wreszcie ma Pani oficjalną stronę internetową.Piszę ten list,choć nie jest to łatwe.Nie da się bowiem oddać w kilku słowach oddać znaczenia Pani Twórczości w moim życiu.Nie należę do osób,które czekają po koncercie i stwierdzają"Jak Pani pięknie śpiewa..."Każdy Pani występ skłania mnie do zadumy nad życiem,powoduje emocje,których nie sposób opisać,daje wiarę,że muzyka rozrywkowa w tym kraju może być mimo wszystko na najwyższym poziomie. Zawsze staram się być na Pani występach warszawskich,kupuję od lat Pani płyty i cieszę się tym co Pani robi.Proszę trzymać tak dalej!Dziękuję za każdy dźwięk. Mam wiele Pani nagrań,począwszy od pocztówki z utworem-Do kraju szczęścia,a skończywszy na ostatnich cd i dvd.Mimo usilnych starań do dziś nie udało mi się kupić Pani tomiku poezji i koncertowej płyty z J.P.Wróblewskim.Może przy Pani pomocy się to uda. Dziękuję za wszystkie wzruszenia.Życzę Pani wielu pięknych dni w życiu.Gorąco pozdrawiam.Adam Stanisławski

Imię: krynia

Data dodania: 2010-03-14

hm, bardzo dawno Pani nie słyszałam i nie słuchałam. Żałuję, ze nie mam okazji słyszeć Pani w najbliższym czasie na żywo i do tego w Gnieżnie. Brakuje mi takich pzeżyć. Może doczekam?????????

Imię: Michał

Data dodania: 2010-03-04

Pani Haniu - w świecie dzisiejszego kiczu i komercji pani jest jak świeży powiew, jest pani muza dla ludzi zmęczonych dzisiejszą chała puszczaną z radia i telewizji... kocham Panią za utwory takie jak "Samba przed rozstaniem" czy "Samba w południe" - dziękuje za artystyczną ucztę jaką Pani podarowała nam podczas koncertu w Lublinie 7.02 i zapraszamy ponownie :) z niecierpliwością będziemy na Panią czekać :)

Imię: anna

Data dodania: 2010-02-04

Genialny pomysł z tą stroną! Od czasu Pani koncertu w Starachowicach nie mogłam przeboleć tego, że nie mogę wyrazić swojego podziwu :) Byłam i jestem zachwycona. Właśnie oszalałam na punkcie "Popołudnia" :) Pozdrawiam serdecznie :)